--->
AfterDawn logo

Verkkokauppa.comin Black Friday -kampanja alkoi

Janne Yli-Korhonen Janne Yli-Korhonen

Black Friday -tarjouskampanjat käynnistyivät ensimmäisillä jälleenmyyjillä jo perjantaina 19.11., vaikka varsinainen Black Friday -päivä on tämän viikon perjantaina. Nyt myös Verkkokauppa.com on aloittanut oman kampanjansa.

Verkkokauppa.comilla on jo yli 1000 tarjousta voimassa nyt, mutta luvassa on vielä lisää tarjouksia myöhemmin. Perjantain päätarjoukset julkaistaan torstaina illalla.

Verkkokauppa.comin Black Friday -tarjoukset ovat voimassa 28.11. klo 23.59 asti tai niin kauan, kun tarjouserää riittää. Verkkokauppa.comin tarjoukset näet täältä.

Kaikki Black Friday -tarjoukset näet esimerkiksi Hintaoppaan sivuilta, josta näkee myös tuotteiden hintahistorian.

Tämä artikkeli sisältää yhteistyökumppaneiden linkkejä. Tuotteen hinta ei muutu, mutta saamme mahdollisesti siitä pienen komission.

TÄMÄN UUTISEN KOMMENTOINTI ON PÄÄTTYNYT

Trumpin tullit voivat nostaa mm. iPhonejen hintoja käsittämättömän paljon Yhdysvalloissa

AfterDawn

Kehuttu Nothing Phone (2) nyt halvemmalla kuin kertaakaan aiemmin

Puhelinvertailu

1,5 miljoonaa deittisovelluksissa käytettyä kuvaa, myös yksityisviesteillä lähetettyjä kuvia vuoti verkkoon

AfterDawn

Trumpin tullit: Nintendo perui Switch 2 -konsolin ennakkotilaukset Yhdysvalloissa - hinta uhkaa nousta reilusti

AfterDawn

Analyytikkofirma: Jos YouTube olisi oma firmansa, sen arvo olisi käsittämättömän kova

AfterDawn

Netflixin pomo: Elokuvateatterit ovat kuolleet

AfterDawn

Verkkosivustot hukkuvat tekoälybottien liikenteeseen - Wikipedia vaikeuksissa, 65% kaikesta liikenteestä tekoälybotteja

AfterDawn

Microsoft julkaisi sen ohjelmiston lähdekoodin, mistä koko Microsoft aikoinaan syntyi 50 vuotta sitten

AfterDawn

Telialla laaja ongelma - datayhteydet eivät toimi

AfterDawn

Powered by HIGH.FI

Powered by HIGH.FI
Seuraa! Kirjekuoren symboli
Uutiskirje
Threadsin logo
Threads
Blueskyn logo
Bluesky
Mastodonin logo
Mastodon
Sulje palkki